Kadry i płace

Kadry i płace - Płock

W przypadku zatrudniania w firmie pracowników każdy przedsiębiorca zgodnie z obowiązującym prawem musi dokonywać rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych oraz przestrzegać kodeksu pracy i wynikających z niego obowiązków. Dlatego też wychodząc naprzeciw potrzebom małych i dużych firm, oferujemy Państwu kompleksowe prowadzenie kadr i płac. Korzystając z naszych usług nie tylko zaoszczędzą Państwo czas, ale co najważniejsze, będą mieć pewność, że rozliczenia są dokonane zgodnie z wszelkimi obowiązującymi zasadami. 

Co obejmują nasze usługi?

Oferujemy Państwu wszystkie niezbędne działania związane z prowadzeniem kadr i płac. 

Prowadzimy pełne akta osobowe każdego pracownika z zachowaniem wszelkiej poufności i ochrony danych. Sporządzamy wymaganą dokumentację zgłoszeniową i rozliczeniową w zakresie ubezpieczeń ZUS, przygotowujemy umowy o pracę, umowy zlecenia, bądź umowy o dzieło, świadectwa pracy, listy płac czy rozliczania ewidencji godzin pracy. Czuwamy także nad poprawnym wyliczeniem urlopu przysługującego danemu pracownikowi. Prowadzimy również rozliczanie PPK, sporządzamy raporty do GUS i PFRON.

Co więcej, mogą Państwo liczyć na pomoc w uzyskaniu pozwoleń przed powierzeniem pracy cudzoziemcowi, przygotowanie pełnej dokumentacji umowy o pracę wraz ze zgodnymi przepisami prawa pracy. Ze spokojem i pewnością o należyte wykonanie rozliczeń mogą nam Państwo powierzyć kwestie kadrowe swojej firmy.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych współpracą z Biurem Rachunkowym Perfekt. Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, nasi specjaliści służą pomocą. Wystarczy do nas zadzwonić lub skorzystać z formularza kontaktowego na naszej stornie Internetowej.

Copyright © 2024 Perfekt Biuro Rachunkowe. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Created by: Weben.pl