Księgowość ONLINE - Płock

Obecne rozwiązania technologiczne dają nam wiele możliwości w wygodnym i jak najbardziej dostosowanym do indywidualnych potrzeb Klientów w sposobie prowadzenia księgowości ich przedsiębiorstw. Jednym z nich jest biuro podatkowe i księgowość prowadzona on-line. Mimo współpracy, która odbywa się zdalnie, mogą Państwo liczyć na kompleksową obsługę, która standardem nie odbiega od usług świadczonych stacjonarnie. Jest to wygodna forma, która nie wymaga osobistego kontaktu z księgową oraz odwiedzania naszego biura rachunkowego w przypadku chęci załatwienia tylko danej sprawy. Nasi doświadczeni specjaliści są do Państwa dyspozycji i służą pomocą.

Jak wygląda zdalna współpraca z biurem rachunkowym Perfekt?

Każdy z naszych Klientów, decydujących się na księgowość internetową, ma możliwość kontaktu z naszymi specjalistami. Doświadczeni księgowi będą sprawować kontrolę nad przepływem dokumentacji oraz rozliczeniami odbywającymi się z wykorzystaniem systemu on-line. W przypadku dostarczenia niepełnych dokumentów, skontaktujemy się z Państwem, aby jak najszybciej uzupełnić ewentualne braki, na takie rozwiązanie pozwoli nam właśnie wykorzystanie oprogramowania do współpracy on-line. Ponadto możecie Państwo zdecydować się na różną formę zakresu współpracy. Oferujemy:

 • prowadzenie pełnej księgowości zdalnie,
 • wystawianie faktur on-line,
 • prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów,
 • rejestrowanie wszelkich kosztów oraz przychodów,
 • obliczanie zobowiązań podatkowych.

Oferujemy Państwu szereg usług dodatkowych. Nawiązując z Nami współpracę otrzymujecie Państwo bezpłatny dostęp do licencjonowanego programu, który umożliwi szybsze przekazywanie dokumentów jednocześnie tworząc e-archiwum. Ponadto proponujemy pomoc przy założeniu on-line działalności gospodarczej zarówno jednoosobowych jak i spółek handlowych i pomoc przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością.  Dodatkowo w Naszym Biurze otworzą również Państwo rachunek bankowy (współpraca z mBank). Posiadamy też specjalną ofertę dla branży IT, która zawiera rozliczenia IP BOX wraz z uzyskaniem interpretacji podatkowej.

Jeśli cały czas zastanawiasz się nad założeniem własnej firmy, my Ci w tym pomożemy.

Zostań naszym Klientem, a poniższy zakres obowiązków wykonamy dla Ciebie bez dodatkowych opłat.

 

W dalszej części odpłatnej współpracy z naszym Biurem Rachunkowym PERFEKT zapewniamy:

 1. Ustawienie programu i przeszkolenie do wystawiania faktur sprzedażowych.
 2. Dostęp i szkolenie do programu i aplikacji Android celem przesyłania faktur kosztowych.
 3. Zdalny dostęp do przygotowanej przez nas ewidencji IP Box.
 4. Archiwum elektroniczne dokumentów księgowych.
 5. Naliczanie i wysyłanie deklaracji ZUS, plików JPK_V7, rozliczeń rocznych.
 6. Bieżące analizowanie i przekazywanie zmian prawnych dotyczących działalności Klienta oraz podawanie Klientowi bieżących opłat do urzędów.
 7. Na koniec – to Klient będzie musiał opłacić ZUS, podatek dochodowy i Vat –ze swojego konta bankowego smiley.  

Główna siedziba naszego biura rachunkowego znajduje się w Płocku, ale decydując się na współpracę zdalną, lokalizacja nie ma większego znaczenia. Dlatego zapraszamy do współpracy przedsiębiorców z całego kraju.

Copyright © 2024 Perfekt Biuro Rachunkowe. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Created by: Weben.pl